AminoCore - 20sáčků

Značka: Allmax Nutrition

Aminokyseliny - BCAA

AminoCORE je nová generace rozpustných aminokyselin.

Okamžitě Stimuluje svalový růst o 350%; 
8.180 mg 40:30:25 Čisté Koncentrované Síly BCAA; 
Obohacené o Alpha K.I.C. bojující proti vyčerpání *; 
Nabito 7 formami Anabolického B vitamínu B3, B6, B9 a B12!.


Balení na seriozní svalové přírůstky
Většina lidí, kteří tvrdě trénují, nechápou, proč nemohou narůst, tak jak by chtěli. Každý skutečný kulturista dobře zná dopad vysokých dávek BCAA.

AminoCORE je prostředek jak zvrátit přirozený sklon, kterým je rozpad svalů (katabolismus) a obrátit jej v signál k budování svalové hmoty (anabolismus).

I když každý ví, jak fungují aminokyseliny práci, neužívají je všichni a tím mohou mít několik problémů:

Nemají dostatek BCAA
Nedostávají správný poměr BCAA
Nemají dostatek BCAA v ten správný čas


ZÍSKEJTE 350% VÍCE ANABOLICKÉ ČINNOSTI
"Je to jednoduchá matematika, přiberte více svalů, než jich ztratíte!"
Praxe je jednoduchá, musíte se zavázat k užívání většího množství těch správných BCAA
a důsledně to dodržovat. Jen správné množství BCAA v těch správných poměrech všech 3 aminokyselin v tu správnou dobu může splnit, po čem sníte.
Užívání sypkých aminokyselin bylo dříve dost obtížné. Všichni známe notoricky obtížné míchání, žmolky a otřesnou chuť. Přitom tekuté aminokyseliny jsou pro tělo to nejlepší a nejrychleji dostupné. Ale za těch hrozných podmínek co panovaly, bylo pití BCAA jen pro otrlé. Ale s tím je konec. AminoCORE, je skvěle rozpustný a chuťově velmi lahodný. Nic již nebrání tomu, sáhnout po DOKONALÉM prostředku k budování svalů a zamezení katabolismu.
"Záchrana Vašich svalů má jméno AminoCORE."

AMINOCORE obsahuje 3-fázovou technologii rozpustnosti, kterou jsme pojmenovali MYOTRISOL™. Tato technologie převrátila staré chápání sypkých BCAA za novátorské. Ideální poměr BCAA s Delikátní chutí s snadno rozpostné jsou nyní připravené kdykoli a kdekoli! s koňskou dávkou vyvolaného Anabolismu svalů.

Získání zcela rozpustných BCAA (míchat ve vodě) dává AMINOCORE obří výhodu oproti ostatním takzvaný rádoby BCAA. Nyní, ALLMAX přináší novinku AMINOCORE na trh, připravený-k-míchání, lahodný, zabalený v jednotlivých sáčcích, stejně tak nově bude v 998g balení (což je 111 dávek!) a v tabletách! Takže si máte z čeho vybrat: jestli chcete pohodlí a luxus tak sáčky, které vezmete kamkoliv s sebou. , nebo hospodárnou kilovou variantu
vždy dostanete všechny výhody skryté v AminoCORU!

"Jestli se Vám právě přestaly líbí vaše BCAA, neberte je, období. AMINOCORE chutná a funguje mimo realitu tohoto světa!"

Nejlepší ze všeho je, že nedostanete hubené 2 nebo 3 g BCAA, AminoCORE má neuvěřitelných 8.180 mg! Je to pravda, více než 8 gramů BCAA v jediném balíčku nebo jedné odměrce. Perfektní je užívat jej během tréninku, protože vyžene anabolický vliv vašeho tréninku, nebo jej můžete vzít až jdete pryč z tělocvičny, nebo tehdy když se nemůžete dostat včas k vašemu proteinu a potřebujete, zabránit katabolickému jevu (rozpadu svalové tkáně) a pomoci naopak zvýšení syntézy bílkovin!


Špičkových výzkumný tým z Karolinského Institutu, který za své projekty získal Nobelova cenu nyní potvrdil to, co kulturisté vědí už roky, vysoké dávky BCAA dodané v určitém poměru 45:30:25 signálizují Vašim svalům aby rostly. Nejen růst, ale čistou syntézu bílkovin (anabolismus) v rozsahu, který musel být osvědčen, aby byl uznán; o neuvěřitelných 350% větší anabolická signalizace než u kontrolní skupiny užívající placebo!

"Světová-Třída znalců potvrzuje výzkumem, 350% nárůst ANABOLICKÉ ÚČINNOSTI"

ALLMAX zavádí Myotrisol™, nejsofistikovanější technologie rozpustnosti BCAA. Až do teď bylo téměř nemožné dodávat 100% čistý prášek BCAA v poměru 45:30:25 v obrovském množství 8180 mg v dávce, což je ideální pro činnost anabolických dějů. Kromě toho se jedná o nejčistší Japonskou kvalitu BCAA. Náš Myotrisol™ BCAA prášek vytvoří skutečně rozpustný a snadno rozmíchatelný chutný nápoj. Kdo v době AminoCORE sáhne po starých špatně rozpustných formách BCAA má skutečně špatný vkus a nedostatek soudnosti.

"45:30:25 TECHNOLOGIE"

DNA-Gene Chip analýza byla použita pro určení vlivu konkrétního poměru suplementace BCAA. Poměr 45:30:25 BCAA zvýšil přímou p70sk buněčnou signalizaci o 350%! Tento výzkum byl ohromující a ještě lépší bylo to, že výzkum byl proveden na jednom z předních světových center Výzkum aminokyselin ve Stockholmu, Švédsko. Ústavu tak prestižním, že získal Nobelovu cenu.

Nyní, naše patentovaná 3-fáze technologie rozpustnost tzv. Myotrisol ™ změnila tyto mimořádně vysoké dávky o ideální poměr Farmaceuticky čistých BCAA, snadno rozmíchatelné a chutné.

Neuvěřitelně chutné a mimořádně pohodlné AMINOCORE™ řeší konečné dilema sportovce, jak se dostat k velmi vysokým, výzkumy podpořeným dávkám BCAA ve vzorci navrženém tak, aby přivedl tělo do anabolického stavu, rychle, ať jste kdekoliv!

"Vitamíny B Podporují syntézu bílkovin a výrobu energie"

AMINOCORE ™ zahrnuje některé z nejvíce hardcore, biologicky, farmaceuticky navržených vitamínů, o kterých jste možná nikdy ani neslyšeli: Metylkobalamin, Dibencozide (vysokou biologickou dostupnost vitaminu B12), Ca L-5-MTHF (Zero-Step BioB9™ vitamin B9) a pyridoxin
5-fosfát (vitamin B6). To jsou některé z nejobtížněji dostupných vitamínů, ale jijichž nanejvýš vysoce efektivní přínosy jsou známý vědě. Podívejte se na složení AminoCORE a naleznete jej, o nic jsme Vás neochudili. Pouze AMINOCORE ™ vám dává tento druh čisté energie ve vitamínech. A co víc, komplex vitaminů B podporuje syntézu bílkovin, bez které by bylo vaše zlepšení nemyslitelné.

KIC udělá Váš trénink lepším!

Většina lidí nikdy ani neslyšela o KIC a přitom může být vašim nejlepším přítelem v posilovně. KIC, nebo Ketoisocaproická kyselina neutralizuje toxiny ve svalech, jako je amoniak (NH 3), které jsou vytvořeny během intenzivní opakované svalové kontrakce. KIC deaktivuje amoniak, který je vytvořen ve svalech během intenzivního tréninku. Vyšší koncentrace amoniaku má vliv na úroveň únavy. Snížení amoniaku tedy vede k větší svalové vytrvalosti. A nejlepší ze všeho, AMINOCORE má 100 mg KIC v každé porci!
 
AMINOCORE Shrnutí

Výzkumem ověřená dávkovka 8.180 mg všech 3 BCAA v přesných vědecky ověřených poměrech 45% L-Leucin: 30% L-Valin: 25% L-Isoleucin .

100 mg čistého KIC, která deaktivuje toxiny v těle, snižuje poškození svalové hmoty a vy můžete cvičit déle a tvrději.*

Celé spektrum 7 zcela unikátních a účinných forem látek podporujících syntézu bílkovin a uvolňování buněčné energie : B3, B6, B9 a B12 vitamíny.


Proč se TOP kulturisti a sportovci modlí k BCAA?

Stimulují syntézu bílkovin v kosterním svalu a zlepšují akumulace čisté hmoty.
Tvoří svalové palivo pro lepší výkon a vytrvalost.
Posilují imunitní systém během intenzivního cvičení.
Snižují možnost rozpadu svalů (silné anti-katabolické účinky) *.
Spolu s dietou, může BCAA pomoct proniknout do tukových zásob, zatímco ochraňuje těžce vydřené svaly.
Slouží jako zdroj paliva při dlouhodobém cvičení, kdy se zásoby glykogenu vyčerpávají.
Lidé musejí konzumovat BCAA, na rozdíl od ostatních aminokyselin, tělo si je neumí vyrobit.
Plných 33% Kosterního svalstva je složeno z větvených aminokyselin.
BCAA jsou jediné aminokyseliny použitelné přímo jako palivo pro vaše svaly.AminoCORE je nejrychlejší způsob, jak okamžitě vstřebat více než 8 gramů nejsilnějších BCAA.

AminoCORE přijatých v průběhu intenzivního tréninku, okamžitě zvýší schopnost vašeho těla budovat přes 2 primární procesy:

Zvyšuje signalizaci svalům aby začaly budouvat svaly
Snižuje rozpad svalové tkáně při intenzivním tréninku


Dávkování:
Pro aktivaci proteinové syntézy a zlepšení svalového zotavení užívejte 1 dávku (sáček) AminoCORE během každého těžkého tréninku. V nentréninkové dny se užívá AminoCORE kdykoliv během dne na prázdný žaludek. Díky velmi kvalitnímu a specifickému zpracování a silným ingrediencím není vhodné překračovat více než 2 dávky denně. Každý sáček nasypte do 500ml vody nebo do velké lahve na 1 litr pokud rozmícháváte 2 dávky.

UPOZORNĚNÍ:
Přípravek není vhodný pro osoby mladší 18 let! Během používání dodržujte dostatečný pitný režim! Přípravek nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud jste osoba s vrozenou poruchou metabolismu nebo jinými lékařskými poruchami, jako je cukrovka nebo sklony k hyperglykémii a hypoglykémii! Udržujte z dosahu dětí! Nepoužívejte ani v případě, pokud užíváte nějaké léky na předpis, ale i volně prodejné! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Neužívejte pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem. Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě!
786 Kč Více
AminoCore - 20sáčků a další aminokyseliny značky Allmax Nutrition koupíte v obchodě Kulturistika.com

Výběr podle typuVýběr podle značky