Aminostar Nitric Oxide Expander 120 kapslí

Značka: Aminostar

Anabolizéry a NO doplňky - Nitric oxide

Nitric Oxide Expander
Speciální složení pěti nejefektivnějších vyživovacích látek, které svým vzájemným působením zvyšují hladinu oxidu dusnatého a tím podporují rychlý nárůst svalové hmoty.

Charakteristika účinných látek:
Arginin-Ketoglutarát je aminokyselina L-Argininu, který je vázán na Ketoglutarát. Rozsáhlý výzkum spojený s touto látkou (oceněnou Nobelovou Cenou!) prokázal jedinečné podpůrné schopnosti Argininu produkovat Oxid Dusnatý, shopnost stimulace proteinových syntéz ve svalech, svalovou optimalizaci a úsporu glukózy ve svalech.

Tato aktivita má následné účinky:


snížení času regenerace

zvýšení síly a velikosti svalů

zpevnění svalových vláken

zlepšení toku krve a krevního oběhu

Tri-creatine malate je velice známý a svými účinky prokázaný kreatin, který je vázaný na kyselinu jablečnou. Tato forma je lépe vstřebatelná a využitelná. Zvyšuje nárůst svalové hmoty, síly, vytrvalost a je zvláště vhodný pro sprintery.

Gymnostemna Pentaphyllum je jedinečná bylina známa jako „nesmrtelná bylina“. Obsahuje „Gypenosidní“ alkaloidy, které jsou klíčem ke zvýšení hladiny Oxidu Dusičného. Tato látka také snižuje hladinu cholesterolu v těle a zvyšuje tzv. „dobrý“ cholesterol.

L-Citruline je neesenciální aminokyselina potřebná k proteinovým syntézám. Tato látka zvyšuje energii a stimuluje imunitní systém.

Betaine je dusičná organická látka, kterou nalezneme v cukrové řepě. Tato látka zabraňuje dehydrataci a osmotické neaktivitě buněk a tkání a umožňuje úsporu energie potřebné pro rovnováhu vody a Iontů.

Složení:
Tri Creatine Malate, Arginine Alpha-Ketoglutarate (A-AKG), Gynostemna pentaphyllum, L-Citruline, Betaine, Microcrystalline Cellulose, Magnesium Stearate, želatinová kapsle.Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:


Energetická hodnota
1442 kJ


Bílkoviny
proteiny
49.7 g


Sacharidy
uhlohydráty
29 g


Tuky
2.8 g Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:


Arginin alfa-ketoglutarát
150 mg


Betain
25 mg


Gynostemma Pentaphyllum
50 mg


Malat L-citruline
50 mg


Tricreatine
malat
200 mg

Dávkování:
2-4 kapsle dvakrát denně na lačno, půl hodiny před jídlem.
Pro maximální výsledek užívejte:
pod 80 kg tělesné hmotnosti: 4 cps denně
80 – 100 kg: 6 cps denně
100 kg a více: 8 cps denně
543 Kč Více
Aminostar Nitric Oxide Expander 120 kapslí a další anabolizéry a no doplňky značky Aminostar koupíte v obchodě Kulturistika.com

Výběr podle typuVýběr podle značky