Amix Nutrition Nitric Oxide 120 kapslí

Značka: Amix Nutrition

Anabolizéry a NO doplňky - Nitric oxide

Nitric Oxide
je to molekula patřící k prokrvení a napumpování celého svalstva. Rozšiřuje a uvolňuje veškeré cévy, což má za následek větší obsah kyslíku potřebného pro kosterní svalstvo, které má potom rychleší dobu regenerace, je více napumpované a ovlivňuje svalový růst.

Složení:
Arginin alfa-ketoglutarát (A-AKG), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý, látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitýPrůměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:


Energetická hodnota
1707 kJ


Bílkoviny
proteiny
97.3 g


Sacharidy
uhlohydráty
0.5 g


Tuky
1.2 g Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:


Arginin alfa-ketoglutarát
750 mg
Dávkování:
Denní dávka jsou 4 kapsle, rozdělené 2x denně mezi jídly.

Upozornění !
Nevhodné pro děti a mládež ,těhotné a kojící ženy. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a pro osoby s respiračním onemocněním (např. astma), s onemocněním srdce,cév,jater,ledvin. Nedoporučuje se užívat lidem s onemocněním krevního tlaku a cukrovky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25? C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
375 Kč Více
Amix Nutrition Nitric Oxide 120 kapslí a další anabolizéry a no doplňky značky Amix Nutrition koupíte v obchodě Kulturistika.com

Výběr podle typuVýběr podle značky