MusclePrime - 800g

Značka: Allmax Nutrition

Anabolizéry a NO doplňky - Nitric oxide

MusclePrime je ověřený výrobek pro podpoření výkonu před tréninkem.

12,244 mg Aminokyselin ve 2 odměrkách
4,000 mg Argininu ve 2 odměrkách
2,000 mg Beta Alaninu ve 2 odměrkách
43 Aktivních Ingrediencí

První anabolický předtréninkový reakční Aktivátor na světě
Světová jednička a Nejsilnější anabolický reakční Activator™ je tady. Náplň je výsledkem nedávného výzkumu University, MUSCLEPRIME je nejúčinnější kombinací živin potřebných před tréninkem. Spolu s jeho schopností zesílit intenzitu tréninku, umí MUSCLEPRIME™ připravit Váš duševní stav také na pořádný výkon, který bude tím nejtěžším a nejvíce hardcore tréninkem.
Pokaždé, když vstoupíte do posilovny, myslíte to vážně. Nemáte čas na to "dělat něco špatně".
"UDĚLEJ každý trénink správně
s MUSCLEPRIME můžeš počítat"
MUSCLEPRIME nabízí ideální kombinaci zřetelně označených, aktivních složek, které vám konečně pomůžou udělat z tréninku doslova POŽITEK a připravit pak také svaly na tu správnou anabolickou odezvu.
Připravte se na výbušnou energii, soustředění a drive; s MUSCLEPRIME je pro každé cvičení palivem primárně určeným pro intenzivní sílu a vytrvalost. Plně osvědčená, kamenně tvrdá svalová pumpa. Získejte prospěch z možnosti udělat více opakování a více sérií, to vše saturováními všemi 8 Prémiovými esenciálními aminokyselinami v optimálních poměrech potřebných pro anabolický růst.
"VÝBUŠNÁ intenzita tréninku!"
MUSCLEPRIME urychluje intracelulární energetickou podporu biochemických a fyziologických reakcí na intenzivní trénink, a zároveň poskytuje maximální anabolické potréninkové doplnění ztracených elektrolytů.
Transformujte každý svůj trénink v Anabolickou zkušenost.
V MUSCLEPRIME je Pět silných komplexů pro zesílení intenzity tréninku:
"ZÍSKEJ V MUSCLEPRIME svalovou pumpu OSTROU JAK BŘITVA!"
I) EXPLOSIVE WORKOUT INTENSITY AMPLIFIER™ (1529 mg)
Dostat se do "zóny", je to, co umí MUSCLEPRIME nejlépe. Ještě předtím, než jdete cvičit, dostaňte do těla MUSCLEPRIME, a budete připraveni k útoku na vaše cvičení. VÝBUŠNOU intenzitu tréninku docílíte díky zesilovač v této směsi, který obsahuje 9 hlavních surovin, jako je Taurin, fosfatidylserinu (PS), Huperzine, vitamin B12, Kofein bezvodý, atd. které když se spojí pošlou vaši hlavu do "zóny" a zesílí chuť jít do toho se vším co máte v sobě!
II) MYO-SHIELD MUSCLE DEFENSE BARRIER (188 mg)
Tento unikátní, vysoce účinný antioxidant působí jako ochrana tkáně proti oxidačnímu poškození. Oxidační procesy vznikají ve svalech vždy po tréninku s vysokou intenzitou. Kombinace 4 základních antioxidantů v Myo-Shield chrání plazmu a buněčné organely před oxidací, čímž se zlepší buněčné a tkáňové funkce celého těla. Klíčové antioxidanty, jako je NAC, L-cystein, Vitamíny C a E a selenu chrání tělo proti oxidačnímu poškození.
III) EVPM™: EXTENDED VASCULAR PUMP MATRIX (2146 mg)
Nutí pumpovat krev do svalů jak je to jen možné, je důležité vytvořit tvrdou svalovou pumpu. 7
složek v EVPM poskytuje svalové hmotě množství živin dodávaných přímo do svalové tkáně tím, že zvyšuje prokrvení a rozšíření průtoku krve do svalů. Tento hyper výkonný komplex na prokrvení obsahuje anabolické složky jako arginin, niacin, Chromium polynikotinátu, Salix Alba a extrakt z černého pepře. MUSCLEPRIME přináší plnoé 2 gramy čistého farmaceutického Argininu v každé dávce, který zaručuje takové prokrvení a intenzivní svalovou pumpu jak jsme popsali a to v průběhu celého tréninku.
IV) INTELLIGENT ANABOLIC MUSCLE FUEL (3774 mg)
Tyto dva anabolické komplexy inteligentně vyživují svaly:
a) ARA™: ANABOLIC RESPONSE ACTIVATOR™ (1514 mg)
ARA poskytuje všech 8 esenciálních aminokyselin, které poskytují maximální AKTIVACI anabolických reakcí. Všechny 3 aminokyseliny (BCAA) jsou zahrnuty do ARA™ a přináší silný anabolický profit. Specifická kombinace aminokyselin se chová jako antidiabetikum a poskytuje 350% nárůst tvorby růstového hormonu, který Vaše tělo využívá jako palivo pro svalový růst.
b) MEC™: MYO-FUEL MUSCLE ENDURANCE COMPLEX (2260 mg)
Myo-Fuel poskytuje plný gram (1000 mg) 100% čistého beta-alaninu v každé dávce. Zvyšuje o 350% produkci růstového hormonu a podporuje větší koncentraci Karnosinu ve svalech, což vede ke zvýšení síly, energie a svalové hmoty. Beta-alanin byl ověřen, že má pozitivní vliv na zvýšení anaerobní vytrvalosti a oddaluje nástup únavy což Vám umožňí lépe a déle trénovat s větší intenzitou.
Creatinol-o-fosfát a L-asparagová kyselina jsou zase součástí pro jejich vliv na sílu svalů, vytrvalost
jsou to některé z nejnovějších a nejsilnějších složek v tomto průmyslu.
V) ELEKTROLYTIC MUSCLE SATURATION COMPLEX™ (1142 mg/dávka)
Tento komplex elektrolytu udržuje rovnováhu tekutin v těůe a snižuje riziko křečí. Rovnováha je nezbytná pro správný nervový přenos a svalové kontrakce. MUSCLEPRIME™ obsahuje a nabízí všechny klíčové elektrolyty, které tělo potřebuje.
S MUSCLEPRIME se každý trénink stane jedinečným cvičením. Každý trénink se stane katalyzátorem, který pohání jste o krok blíž k naplnění Vašeho potenciálu. MUSCLEPRIME je něco co způsobuje v těle šokující anabolickou odezvu. Chcete se zlepšovat, chcete mysl ohromující tréninky, které budou prosyceny nekonečnou svalovou energií při monstrózních sériích, chcete ohromující prokrvení svalů a svalvou expanzi? potom CHCETE MUSCLEPRIME!
Dávkování:
Dávka = 1-3 odměrky. Rozmíchejte ve 3-9 dcl.vody.
Jako doplněk stravy užívejte 1-3 odměrky smíchané s vodou před intenzivním tréninkem na prázdný žaludek. Svoji toleranci zjišťujte postupně. Dávkujte zpočátku vždy 1 odměrku a zvyšujte dle potřeby. 3 odměrky užívejte máte-li přes 100kg. Neužívejte 4 hodiny před spaním.
Upozornění:
Skladujte na suchém místě, Přípravek není vhodný pro osoby mladší 18 let! Během používání dodržujte dostatečný pitný režim! Přípravek nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud jste osoba s vrozenou poruchou metabolismu nebo jinými lékařskými poruchami, jako je cukrovka nebo sklony k hyperglykémii a hypoglykémii! Udržujte z dosahu dětí! Nepoužívejte ani v případě, pokud užíváte nějaké léky na předpis, ale i volně prodejné! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Neužívejte pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem. Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě!
 
999 Kč Více
MusclePrime - 800g a další anabolizéry a no doplňky značky Allmax Nutrition koupíte v obchodě Kulturistika.com

Výběr podle typuVýběr podle značky