Amix Nutrition Arginine Pure amino Acid 120 kapslí

Značka: Amix Nutrition

Anabolizéry a NO doplňky - Ostatní

AMIX Arginine podporuje syntézu bílkovin, pomáhá snižovat vylučování dusíkatých látek z těla a tím zajištuje nárůst svalového objemu. L-Arginin je v těle nezbytný pro růst tkání.

Složení:
L-arginin báze, želatinová kapsle látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý
1 kapsle obsahuje 500 mg L-arginin bázePrůměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:


Energetická hodnota
1689 kJ


Bílkoviny
proteiny
76.2 g


Sacharidy
uhlohydráty
20.8 g


Tuky
<0.1 g Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:


L-Arginin base
500 mg
Dávkování:
pro podporu nárůstu regenerace svalové hmoty vezměte denní dávku 4 kapsle asi 30 minut po zátěži nebo tuto dávku můžete rozdělit na 2 kapsle ráno s jídlem a na 2 kapsle večer před spaním.

Upozornění:
Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např.astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25? C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
333 Kč Více
Amix Nutrition Arginine Pure amino Acid 120 kapslí a další anabolizéry a no doplňky značky Amix Nutrition koupíte v obchodě Kulturistika.com

Výběr podle typuVýběr podle značky