Amix Nutrition Creatine Monohydrate 500g+500g

Značka: Amix Nutrition

Kreatin - Kreatin monohydrát

Creatin Amix
charakteristika
Kreatinu se v těle tvoří jedna z energeticky nejdůležitějších látek
Adenosintrifosfát (ATP), který je přímým zdrojem energie pro jakoukoliv tělesnou buňku. Je tedy nezbytný pro kontrakci příčně pruhovaných svalů. Z tohoto důvodu je vhodný jak pro sportovce, tak pro osoby, které se ocitli v energetické krizi.Z tohoto důvodu je vhodný jak pro sportovce, tak pro osoby, které se ocitly v energetické krizi. Kreatin je látka, která se přirozeně tvoří v organismu. Je tudíž naprosto bez vedlejších účinků a je vhodný pro užití v jakékoliv situaci kdy nastal akutní nedostatek energie nebo je požadavek supermaximálního výkonu či nárůstu svalové hmoty.
Složení kreatinu:
kreatin monohydrát, látky protispékavé: oxid křemičitý
 Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:


Energetická hodnota
1504 kJ


Bílkoviny
proteiny
88.5 g


Sacharidy
uhlohydráty
1 g


Tuky
1 g

Dávkování:
denní dávka Creatin monohydrát je 5g (2čajové lžičky) asi 30-60 minut před fyzickou zátěží Upozornění: Nevhodné pro děti do 12 let,těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25◦ C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Doporučujeme ale přečíst tento náš článek, kde se dozvíte spousty dalších informací včetně několika ukázek funkčního dávkování creatinu: http://www.kulturistika.com/kreatin-myty-fakta
 
798 Kč Více
Amix Nutrition Creatine Monohydrate 500g+500g a další kreatin značky Amix Nutrition koupíte v obchodě Kulturistika.com

Výběr podle typuVýběr podle značky