Krea-Genic - 120 kapslí

Značka: Aminostar

Kreatin - Kreatin monohydrát

Krea-Genic
nová generace kreatinu s vylepšeným transportním systémem. Patentovaná, dvakrát zajištěná kreatinová formule ( maximální stabilita jak v žaludku, tak i v krvi) posunuje vstřebatelnost kreatinu na novou úroveň. Krea-genic funguje na bázi maximální stability kreatinu ve vašem organismu. Unikátní je nejenom 100% stabilní kreatin, který je příjmán svalovou buňkou ,ale i to, že Krea-genic vhání kreatin do buněk vysokou rychlostí. To má za následek mnohem vyšší tvorbu ATP (adenosintrifosfát), který je odpovědný za svalovou práci.

Kreatin monohydrát
rychlá destrukce v žaludku a přeměna na neúčinný kreatinin (díky kyselému prostředí v žaludku). Kre-alkalyn
stabilní v žaludku, ale nestabilní v krvi. KREA-GENIC
stabilní jak v žaludku, tak i v krvi ( dvojité zajištění). Tento příklad názorně ukazuje, která forma kreatinu vám zajistí nejlepší transport kreatinu do svalové buňky. KREA-GENIC doslova vhání kreatin do svalových buněk!!! Díky KREA-GENICU budete mnohem silnější, vybudejete více hmoty a posunete trénink na novou úroveň intenzity.
V souvislosti s KreaGenicTM se můžete setkat také s výrazem „mold velocity“. Co se tím vlastně myslí? Jde o to, že jako transportní mechanismus v KreaGenicTM je použita látka, která zajišťuje rychlejší vstřebávání creatinu do pracujícího svalu přirozenou cestou.  KreaGenicTM přivede do vašich svalů dostatek potřebné vody spolu se sacharidy a vaše svaly jsou tak více napumpovány a mají k dispozici více glykogenu pro rychlou tvorbu energie. Vaše tělo tak vypadá mnohem silnější a vy se budete cítit mnohem lépe! Proto doporučujeme tento přípravek používat i v dobách příprav na nejrůznější soutěže.
Vraťme se ale ještě ke dvojí ochraně creatinu, kterou jsme zmiňovali již dříve. Představme si celý proces vstřebávání creatinu pěkně od začátku. Co se stane nejdříve? Spolknete kapsli KreaGenicu™. Creatin se vám dostává do trávicího traktu, kde začíná působit první ochrana creatinu a to před vlivy žaludečních kyselin. Poté je creatin transportován do krve, kde začíná působit druhá ochrana a zajišťuje jeho stabilitu. Z krve putuje creatin rovnou do svalových buněk.  Do pracujícího svalu se tak dostává mnohem rychleji a více čistého creatinu než kdykoliv předtím. To má za následek vyšší tvorbu energických jednotek ATP a vy jste mnohem silnější, dynamičtější a rychlejší.
Na závěr se shrňme ještě jednou  všechny přednosti KreaGenicuTM


Dvojitě chráněná forma creatinu zabezpečí rychlejší a lepší vstřebatelnost do svalů bez vedlejších účinků (tím je myšlena nulová tvorba nežádoucího kreatininu)


Nárůst síly a výkonnosti je patrný již po několika dnech užívání


Zvýšení maximální zátěže vede ke kvalitnějšímu tréninku, vaše tělo tak rychleji získává na objemu a síle


Neméně významným účinkem je i zrychlení doby regenerace po výkonu a vy tak budete znovu připraveni podávat vrcholné výkony!


Aminostar® KreaGenic™ používá originální creatin Creapure™


Dávkování:
4 kapsle za den
30 minut před tréninkem. Zapijte velkým množstvím vody.Doporučujeme užívat 6 týdnů, poté 2-4 týdny dát pauzu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
600 Kč Více
Krea-Genic - 120 kapslí a další kreatin značky Aminostar koupíte v obchodě Kulturistika.com

Výběr podle typuVýběr podle značky