Amix Nutrition Anabolic Monster Whey 1kg jahoda, banán

Značka: Amix Nutrition

Proteiny - syrovátkové

Anabolic Monster Whey je protein s vysokou biologickou hodnotou a vysokým obsahem BCAA!
Charakteristika proteinu Anabolic Monster Whey
Unikátní protein, pro který je typická výborná chuť, rozpustnost a velice rychlá rozpustnost. Obsahuje 80% čistého proteinu, složeného z Triple Whey Matrixu (syrovátkový koncentrát, CFM syrovátkový isolát a syrovátkový hydrolyzát), micelárního kaseinu a aminokyselin derivovaných z hovězího proteinového isolátu. Tento vyvážený komplex zajišťuje vysokou biologickou hodnotu s vysokým obsahem nejdůležitějších aminokyselin BCAA & L-Glutaminu. Amix™ Monster Whey Protein navíc obsahuje unikátní složku Pep-Form™ (peptidy leucinu) a volnou formu L-leucinu pro znásobení anabolického efektu. Amix™ Monster Whey Protein nepřetržitě udržuje vaše svaly naplněné esenciálními aminokyselinami, které jsou potřebné pro růst pevných a silných svalů. Amix™ Monster Whey Protein také pomůže zastavit katabolické procesy a nastartovat proteinovou syntézu ve vašem těle.
Benefity proteinu Anabolic Monster Whey
• podporuje rychlou regeneraci
• urychluje růst svalů
• rychlá a snadná rozpustnost
• obsahuje Pep-Form™ (peptidy leucinu), L-leucin a L-tryptophan
• obsahuje Triple Whey Matrix (koncentrát, isolát, hydrolyzát)
• bez aspartamu, slazeno sukralozou Splenda®
• nízký obsah tuku a cukru


Složení:
Složení ve 100g: Amix™ Triple Whey Matrix (za studena vyrobený syrovátkový bílkovinný koncentrát, syrovátkový bílkovinný izolát CFM s bílkovinnými frakcemi, syrovátkový bílkovinný hydrolyzát), aminokyseliny derivované z hovězí bílkoviny, micelární kasein, kakaový prášek (pouze u příchutě čokoláda), speciální syrovátkový hydrolyzát Pep-Form® 2000 mg, L-Leucin 1000 mg, hydrogenfosforečnan vápenatý 1000 mg, L-tryptofan 500 mg, hydrogenfosforečnan draselný 500 mg, stabilizátory a xantanová guma guar, sójový lecithin, přírodní a přírodně identické aroma, sladidla: sukralosa Splenda® a acesulfam-K, extrakt z červené řepy, příchuť limetka-jogurt
kurkumín, příchuť borůvky
brilantní modř, karmín), multienzymový komplex DigeZyme® (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriální neutrální proteáza)
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:


Bílkoviny
proteiny
80 g


Sacharidy
uhlohydráty
1.8 g


Tuky
1.8 g


Energetická hodnota
340 kCalVitamíny a minerály ve 100 g výrobku:


Draslík
140 mg


Fosfor
285 mg


Vápník
220 mgObsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:


Amix Phospho Matrix
1500 mg


Digezyme
100 mg


Pep-Form
2000 mg


Pure L-Leucine
1000 mg


Pure L-Tryptophan
500 mg
Dávkování proteinu
Rozmíchejte 1 odměrku (33g) Amix™ Monster Whey Protein ve 200 ml vody nebo nízkotučného mléka. Použijte mixér nebo šejkr Amix™. V závislosti na denní potřebě bílkovin užívejte 2-3 dávky denně. Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
Upozornění na alergeny: tento produkt obsahuje ingredience pocházející z mléka a soji.
836 Kč Více
Amix Nutrition Anabolic Monster Whey 1kg jahoda, banán a další proteiny značky Amix Nutrition koupíte v obchodě Kulturistika.com

Výběr podle typuVýběr podle značky