Amix Nutrition Carb Blocker 90 kapslí

Značka: Amix Nutrition

Spalovače - hubnutí

Amix™ CarbBlocker je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu

AMIX™ CarbBlocker je bezpečný, zcela přírodní "manažer vaší hmotnosti", speciálně navržený pro podporu potlačení chuti k jídlu a snižování vstřebávání karbohydrátů přijatých stravou.
AMIX™ CarbBlocker obsahuje účinnou kombinaci deseti inovativních složek, ve které hraje hlavní roli revoluční extrakt bílých fazolí StarchLite® (viz. níže)

AMIX™ CarbBlocker společně se zdravou dietou a cvičením snižuje ukládání karbohydrátů a jejich absorpci.

Benefity:
» Potlačení chuti k jídlu
» Snižuje absorpci karbohydrátů přijímaných stravou
» Snižuje příjem kalorií
» Podporuje a urychluje hubnutí
» Obsahuje 10 aktivních složek


Složení:
Složení v 1 kapsli: StarchLite® (Phaseolus vulgaris
extrakt z bílých fazolí) 250mg, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), CitriMax® (HCA) 100mg, Caralluma fimbriata 100mg, gimnema silvestre 75mg, chitosan 50mg, L-karnitin 50mg, yerba maté extrakt 50 mg, Cinnulin PF® (extrakt ze skořice) 25mg, BioPerine® (exrakt z pepře) 25mg, chromium pikolinát 100 mcg, látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota 1148 KJ / 271 Kcal
Bílkoviny 19,6 g
Sacharidy 42,3 g
Tuky 2,6 g

StarchLite® je extrakt z bílé fazole (Phaseolus vulgaris). Hlavní funkcí je podpora snížení vstřebáván kalorií zejména ze škrobových potravin (chléb, brambory, těstoviny, sušenky... ).

CitriMax® HCA je přírodní extrakt ze sušené kůry ovoce Garcinia Cambogia. HCA snižuje množství karbohydrátů přeměňujících se na tuk a díky tomu je více karbohydrátů ukládáno jako glykogen do vašich svalů. To vede ke zvýšení hladiny energie.

Caralluma Fimbriata se jedla v chudší části Indie po staletí pro svou schopnost potlačit hlad a chuť k jídlu a zvýšit energii.

Gymnema Silvestre byla tradiční surovinou po staletí užívanou v Indii. Podporuje zdravý glukózový metabolismus prostřednictvím uvolňování insulinu a zdravou funkci slinivky

Chitosan je přírodní vláknina získávaná ze skeletu korýšů. Váže na sebe tuky, karbohydráty a cukry přijímané ve stravě a díky tomu snižuje vstřebávání kalorií.

L-Carnitine hraje důležitou úlohu v energetickém metabolismu těla. Napomáhá spalování tuků a přetváření tuků na využitelnou energii.

Yerba Mate je známé svými výraznými povzbuzujícími účinky. Podporuje funkci ledvin, zlepšuje látkovou výměnu, normalizuje hladinu cukru v krvi a posiluje imunitní systém. Zároveň napomáhá tlumit pocit hladu.

Cinnulin PF® je patentovaný a klinicky testovaný extrakt skořice. Cinnulin PF® podporuje zdravý glukózový metabolismus a normalizuje hladinu cukru v krvi.

Bioperine® je standardizovaný extrakt z černého pepře (Piper Nigrum L) s 95ti procentním obsahem piperinu. BioPerine® napomáhá zlepšovat absorpci ostatních látek v produktu.

Chrom potlačuje chuť na sladké

 Vitamíny a minerály v 1 kapsli:


Chrom
100 mcg Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:


Bioperine
25 mg


Caralluma Fimbriata
100 mg


Cinnulin-PF
skořicový extrakt
25 mg


Citrimax
100 mg


Gymnema Silvestre
75 mg


Chitosan
50 mg


StarchLite
250 mg


Yerba mate
50 mg

Dávkování:
užívejte jednu kapsli dvakrát denně, 15 minut před vašimi hlavními jídly (oběd a večeře). Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Upozornění na alergeny: tento produkt obsahuje ingredience pocházející z korýšů (chitosan).
499 Kč Více
Amix Nutrition Carb Blocker 90 kapslí a další spalovače značky Amix Nutrition koupíte v obchodě Kulturistika.com

Výběr podle typuVýběr podle značky