Amix Nutrition Lipotropic Fat Burner 200 kapslí

Značka: Amix Nutrition

Spalovače - hubnutí

AmixTM Lipotropic Fat Burner je kvalitní moderní produkt, založený na účinné kombinaci L-Carnitinu a komplexu tukorozpustných lipotropních látek. Je určený především pro podporu snižování a následné udržování optimální tělesné hmotnosti. Účinně zlepšuje a zrychluje spalování tuku a jejich přeměnu na využitelnou energii při fyzické aktivitě a omezuje ukládání tuků přijatých stravou. Dále napomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a podporuje srdeční činnost.
Výhody:

• výrazně podporuje proces spalování tuků při fyzické zátěži

• přispívá k lepšímu fyzickému výkonu

• podporuje zdravou hladinu cholesterolu

• podporuje kardiovaskulární zdraví

• neobsahuje kofein


Složení:
Složení v 5ti kapslích: želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), L-Carnitin Tartrát 550mg, Cholin Bitartrát 550mg, Inositol 550mg, Taurin 500mg, Betain HCL 250mg, CLA 250mg (Konjugovaná Linolová kyselina 200mg), Garcinia Cambogia extrakt 250mg (Hydroxycitrónová kyselina HCA 125mg), Methionin 100mg, stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulóza (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý a oxid křemičitýVitamíny a minerály v 1 kapsli:


Vitamín B6
pyridoxin
0.3 mg Aminokyseliny v 1 kapsli:


L-Methionin
20 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:

Betain
50 mg


CLA
50 mg


Garcínie kambodžská
50 mg


Cholin
110 mg


Inositol
110 mg


L-Karnitin tartrát
110 mg


Taurin
100 mg
Dávkování:
Doporučená denní dávka je 3-6 kapslí denně nejlépe 30-60 minut před fyzickým výkonem. Zapít dostatečným množstvím vody. Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.
531 Kč Více
Amix Nutrition Lipotropic Fat Burner 200 kapslí a další spalovače značky Amix Nutrition koupíte v obchodě Kulturistika.com

Výběr podle typuVýběr podle značky