Rapidcuts Hardcore - 120 kapslí

Značka: Allmax Nutrition

Spalovače - hubnutí

Už nyní! Zažijte sílu exkluzivní TARGET RELEASE IGNITE™ : 3-fáze spalování tuků, které naleznete pouze v RAPIDCUTS® HARDCORE. 99% aktivních složek, pracuje rychleji COKOLIV co znáte!

RAPIDCUTS HARDCORE obsahuje izolované sloučeniny intenzivně studované na Universitě v Minnesotě. RAPIDCUTS HARDCORE obsahuje také sílu a účinnost směsi QuadraCore ™. Tato nová směs je plná komponent, které způsobí hurikán co smete všechny tukové buňky, které mu přijdou do cesty. QuadraCore je proto chráněna dvěma patenty v USA, ptáte se proč? Účinnost je tak jedinečná, že není možné dovolit konkurenci, aby jen kopírovala naše výzkumy. QuadraCore se skládá ze čtyř složek, které obsahují revoluční Polysacharidy z Acacie, Esterfikované mastné kyseliny, Aphyanizomenon Flos-Aquae extrakt, extrakt z granátového jablka a Beta-karoten .

Dávkování:

Dávka = 2 kapsle. Vždy dostatečně zapijte vodou. Dávku užijte vždy 30-60 minut před jídlem. V den tréninku užijte navíc dávku 30 minut před tréninkem. Nepřesahujte denní dávku 6 kapslí! Pro ideální výsledky užívejte 12 týdnů spolu s dietou.

UPOZORNĚNÍ:
Přípravek není vhodný pro osoby mladší 18 let! Během používání dodržujte dostatečný pitný režim! Přípravek nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud jste osoba s vrozenou poruchou metabolismu nebo jinými lékařskými poruchami, jako je cukrovka nebo sklony k hyperglykémii a hypoglykémii! Udržujte z dosahu dětí! Nepoužívejte ani v případě, pokud užíváte nějaké léky na předpis, ale i volně prodejné! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Neužívejte pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem. Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě!

 
1206 Kč Více
Rapidcuts Hardcore - 120 kapslí a další spalovače značky Allmax Nutrition koupíte v obchodě Kulturistika.com

Výběr podle typuVýběr podle značky