Carbogel XT Power 70ml - zelené jablko

Značka: Aminostar

Tyčinky - Energetické

Carbogel XT Xpower

Energetický gel pro sportovce určený pro vysokou a déle trvající fyzickou zátěž. Je speciálně sestaven z komplexu sacharidů tak, že nejrychlejší složky (fruktóza) začínají působit prakticky okamžitě a dále je následují složitější sacharidy, čímž je dosaženo rovnoměrného využití energie v průběhu výkonu. Zisk celkové energie je potencovaný L-Carnitinem a energeticky ihned využitelnými MCT tuky. Obsah Taurinu přispívá k lepší koncentraci a oddálení psychické únavy. Je rovněž obohacen o komplex minerálů NoCramp účinně působících proti svalovým křečím. Po výkonu přispívá k rychlejší regeneraci. Carbogel XT plně respektuje vysoké požadavky organizmu profesionálních i amatérských sportovců. Carbogel XT zabezpečí dostatek energie pro váš sportovní výkon!

Složení:
invertní sirup, čištěná voda, maltodextrin, MCT tuk, taurin, L-karnitin báze, stabilizátor: sodná sůl karboxymethylcelulozy, citronan hořečnatý, chlorid sodný, aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová, laktát vápenatý, konzervant: sorban draselný, chlorid draselný, pyridoxin HCl (vitamín B6) barvivo: azorubin, emulgátor: polysorbát 80Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:


Energetická hodnota
889 kJ


Bílkoviny
proteiny
2.8 g


Sacharidy
uhlohydráty
42.9 g Vitamíny a minerály ve 100 ml výrobku:


Vitamín B6
pyridoxin
14.3 mg


Draslík
109 mg


Hořčík
105 mg


Sodík
214.3 mg


Vápník
35.7 mg Obsah ostatních účinných látek ve 100 ml výrobku:


L-Karnitin
714 mg


MCT tuky
2.86 g


Taurin
2140 mg
Dávkování:
Pro rychlé doplnění energie zařaďte 1 gel před nebo během výkonu. Nezapomeňte na doplnění vhodných tekutin. Po otevření spotřebujte do 24 hod.
33 Kč Více
Carbogel XT Power 70ml - zelené jablko a další tyčinky značky Aminostar koupíte v obchodě Kulturistika.com

Výběr podle typuVýběr podle značky